Dom Klęczany
Klęczany, małopolskie
- 699 000 zł
- 211,60 m²
- 3 303,40 zł/m²
Magdalena Ojrzan...
Skontaktuj się
Dom Klęczany
Klęczany, małopolskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Dom Klęczany
Zaktualizowane: 22 maja 2026
699 000 zł 211,60 m² 3 303,40 zł/m²
-
4
2 900 m²
garaż w bryle budynku
1985
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
-Liczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
2 900 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
1985Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 699 000 zł (3 303,40 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 211,60 m² (153,50 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: rok budowy: 1985
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak
- okna: plastikowe
- Działka: 2 900 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica, strych
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, kanalizacja; ogrzewanie: węglowe
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Nieruchomości Imperium Renata Golonka, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 7416
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Klęczany, Chełmiec, nowosądecki, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna
- cicho
Opis nieruchomości
DOM WOLNOSTOJĄCY o powierzchni 153,5 m2 W KLĘCZNACH - SPOKÓJ, PRZESTRZEŃ, PIĘKNE WIDOKI
Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153,5 m2Z DZIAŁKĄ O POWIERZCHNI 29 AR położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Klęczany gmina Chełmiec.
Nieruchomość idealna dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz bezpośredniego kontaktu z naturą. (...)